Travel Rock me Pamela Taraboshi

Written by on 15/11/2018

E ftuar ne studio ne emisionin “Travel Rock” me Visarin ishte kengetarja dhe violinistja e muzikes Jazz, Pamela Taraboshi.

Emisioni Travel Rock transmetohen live On Air cdo te merkure ne mbremje ora 20’00 deri ne 22’00 ne Radio Travel nen drejtimin e Host Mr Visar Bilali

Kenget klasike te njohura dhe jo shume te njohura nga grupe dhe artiste te njohur e te panjohur per masen e gjere te degjuesve poooor qe jane mrekullisht Best Rock

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist