Destinacionet italiane me te preferuara te kesaj vere!

Written by on 01/06/2018

Italia do te jete nje prej destinacioneve me te preferuara te turisteve europiane kete sezon veror. Autoritetet italiane te turizmit kane publikuar dhe vendet me te prenotuara deri me tani nga turistet e huaj per pushimet verore. Toskana , Liguria dhe Costa Azzura kryesojne zgjedhjet e vizitoreve ne Itali. Nderkohe Sardenja , Umbria dhe Veneto vijojne me pas si pikat me atraktive per pushuesit vendas dhe te huaj kete vit ne Itali.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist