Sojern publikon vendet me te mira per te pushuar!

Written by on 01/06/2018

Platforma e studimive mbi udhetimet Sojern ka publikuar listen e destinacioneve me te perzgjedhura turistike per pushime verore kete vit. Lista kryesohet nga Shtetet e Bashkuara qe pasohen nga Spanja dhe Mbreteria e Bashkuar. Ne vend te katert renditet Italia e me pas Gjermania, Franca, Meksika, Turqia, Greqia dhe Tajlanda. Sipas Sojern keto kane qene zgjedhjet e turisteve nga e gjithe bota per kete sezon veror duke u bazuar tek numri i rezervimeve ne keto destinacione.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist