“Culture Trip” : Provoni veren shqiptare!

Written by on 11/08/2018

 

”Per dashamiresit e veres, Shqiperia eshte parajse”! Me keto fjale e nis artikullin promovues per veren shqiptare websiti nderkombetar mbi eksplorimin e kulturave boterore ”Culture Trip”. Websiti ka bere nje mini guide me vendet ideale per te shijuar nje gote vere te mire dhe mbi te gjitha shqiptare. “Culture Trip” keshillon ndjekesit te vizitojne kantinat shqiptare dhe te bejne nje tur vere ne vendin e shqiponjave. Nder kantinat me te mira jane permendur ato ne Durres, Tirane, Lezhe e Vlore.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist