Çdo ditë e më shumë turistë në Tiranë, ja 3 vendet më të preferuara

Written by on 06/09/2021

“Tirana po bëhet çdo ditë e më shumë turistike. Një destinacion kurioz për të huajt që me një shëtitje të thjeshtë të dalin të gjithë grupe-grupe para syve”, shprehet kryeministri Rama përmes një postimi në Facebook. Grupet e turistëve i gjen kryesisht tek sheshi “Skënderbej”, tek “Kalaja e Tiranës” dhe tek “Pazari i Ri”.

Ndërsa nuk mbeten pas vendet historike dhe kulturore të kryeqytetit./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background