Brit.co: Tirana mes 10 destinacioneve me te mira europiane kete vjeshte

Written by on 12/10/2018

 

Faqja e njohur amerikane e udhetimeve “Brit.co” i ka kushtuar nje artikull promovues Shqiperise turistike. Ndermjet 10 destinacioneve, ku futen Praga, Vjena, Budapesti, Barcelona, Zagrebi, Portoja, Parisi, Berlini dhe Firencja, brit.co rendit edhe Tiranen. Vec atraksioneve kryesore te Tiranes nje hapsire kryesore ne shkrim e zene edhe destinacione te tjera vednase si riviera e jugut.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist