Bolivia eshte perzgjedhur nga World Travel Awards !

Written by on 21/03/2019

Bolivia eshte perzgjedhur nga World Travel Awards per te organizuar mbremjen Gala te Ceremonisë së ndarjes se cmimeve te Amerikës Latine per vitin 2019. World Travel Awards ka zbuluar se Ceremonia do të organizohet në La Paz të Bolivisë më 13 korrik dhe jane planifikuar te marrin pjese personazhet kryesorë, vendimmarrësit dhe influencuesit e industrisë së udhëtimit dhe të turizmit të Amerikës Latine. Bolivia është një vend me bukuri të pabesueshme dhe një kulturë të pasur indigjene.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist