Blogu Wanderlustin shkruan per Thethin dhe Valbonen!

Written by on 04/05/2018

 

Blogu i famshem amerikan per udhetimet Wanderlusting ka shkruar se fundmi nej artikull mjaft interesant per alpet shqiptare. Artikulli pershkruan itinerarin malor nga Thethi ne Valbone. Edhe pse panorama eshte mbreslenese artikulli ve ne pah faktin se mungon infrastruktura e duhur per te vizituar kete zone dhe se stina me e pershtatshme per te shkuar atje eshte vera. Artikulli pershkruan kete pjese te bukur te natyres shqiptare dhe ua sugjeron turisteve amerikane e jo vetem.  


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist