Big Basta i lumtur ,ka nje arsye per te festuar sot !

Written by on 13/05/2018

 Vitin e shkuar vendosën që të largohen nga Shqipëria për t’u transferuar në një kontinent tjetër.

Vesa Luma dhe Big Basta vendosën ta ndërtojnë jetën e tyre në Zelandën e Re.

Këngëtarja shqiptare Vesa Luma sot feston ditëlindjen e saj të 32-të dhe urimet speciale për të nuk kishin si të mungonin.
Ka qënë reperi Big Basta bashkëshorti i saj, i cili i ka emocionuar Vesën dhe fansat me urimin për ditëlindjen e saj.

 

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist