Beogradi, qyteti me i lire per tu vizituar kete vjeshte

Written by on 27/08/2018

 

Sipas raportit te fundit te Barometrit te Kostove te Qyteteve, kryeqyteti serb i Beogradit eshte qyteti me i lire per te vizituar ne Europe kete vjeshte. Nga 46 qytetet europiane te analizuara, top-listen e kryesojne ato te vendosur ne Europen Lindore. Destinacionet u perzgjodhen ne baze te kostos mesatare te nje fundjave ne çdo qytet kete tetor. Pas Beogradit si destinacionet me te lira te vjeshtes 2018 jane renditur Krakovi, Vilnius, Bukureshti, Varshava, Riga, Porto, Athina dhe Moska.

 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist