Bashkia Pogradec çel sezonin turistik për vitin 2021

Written by on 07/06/2021

Qyteti i Pogradecit ka çelur sezonin turistik për vitin 2021. Sipas kryetarit të bashkisë së Pogradecit, Ilir Xhakolli këtë verë qyteti do të jetë i tejmbushur me pushues vendas dhe turistë të huaj për shkak të vendimit të qeverisë për të mos patur asnjë lloj pengese për ardhjen e tyre.

 

Sipas kryetarit të Bashkisë, Pogradeci është gati për këtë sezon pasi është punuar shumë për të mbajtur pastër bregun e liqenit, qytetin dhe gjithë ambientet përreth./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background