Barcelona, zgjedhja e pare e turisteve angleze

Written by on 05/07/2018

Barcelona, zgjedhja e pare e turisteve angleze

Barcelona renditet ne vend te pare si destinacioni me i preferuar per turistet angleze. Sipas nje studimi te fundit te Barclycard, turistet nga Anglia preferojne pas Barcelones , New Yorkun, Parisin, Dublinin dhe Romen. Edhe pse Roma mbyll peseshen me te mire, eshte e para per vendin ku turisteve angleze u pelqen me shume te shpenzojne.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist