Ballkani me destinacionet me te lira te momentit!

Written by on 26/11/2018

Tourismrewiew.com ka kryer se fundmi nje studim ne lidhje me destinacionet me te lira te momentit ne Europe. Studimi erdhi duke krahasuar cmimet e akomodimit ne hotele, produkteve te ndryshme , restoranteve dhe transportit ne kryeqytetet me te famshme te Europes. Nga ky studim rezultoi se per momentin destinacionet me te pershtatshme ne baze te cmimeve per tu vizituar ne Europe jane, Sofja, Beogradi, Sarajeva, Budva, Riga dhe Zagrebi.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist