Ansa: Shqiperia mes destinacioneve me te mira per tu vizituar ne shtator

Written by on 30/08/2018

 

Agjencia shteterore e lajmeve ne Itali, “Ansa”, i keshillon italianeve qe te vizitojne Shqiperine, duke e klasifikuar vendin tone si nje nder 5 destinacionet me te mira globale per t`u vizituar edhe gjate Shtatorit. Sipas ANSA-s shtatori eshte periudha ideale per ta vizituar, pasi mund te vizitohen 460 kilometra vije bregdetare pa mbipopullimin e veres dhe me nje klime te fresket mesdhetare. Vendet e tjera te keshilluara jane Buenos Aires, Korfuzi, Zanzibari dhe Marakeshi ne Marok. 

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist