Airbus 321 tashme pjese e flotes se American Airlines !

Written by on 05/04/2019

American Airlines ka nisur fluturimet e planifikuara me aeroplanin e parë të Airbus A321, me itinerarin nga Phoenix në Orlando, Florida. Airbus 321 eshte konceptuar qe ti ofroje pasagjereve komoditet dhe argetim duke ofruar TV individual dhe internet Wi-fi, gjithashtu avionet jane paisur me hapesira Airspace XL qe mundesojne 40 % me shume kapacitet per bagazhet e pasagjereve ne bordin e avionit me 196 vende.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist