Agi.it promovon Shqiperine turistike

Written by on 18/08/2018

 

Agi.it ka qene media e radhes ne Itali qe ka promovuar Shqiperine turistike. Ne nje artikull gazetari italian thekson faktin se ka diaa arsye per te vizituar vendin tone dhe qe do te terheqin te gjithe italianet per te pushuar ne Shqiperi vitin e ardhshem. Shkrimi jep detaje ne lidhje me disa destinacione shqiptare qe sipas Agi.it jane me interesantet duke nisur me Tiranen gjate nates, Durresin, Vloren e Apollonine, Saranden, Butrintin dhe Gjirokastren. Te gjitha keto te pershkuara ne 5 dite te ndryshme qe plotesojne mozaikun e pushimeve te paharrueshme ne Shqiperi.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist