Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës konfirmon 13 fluturimet e së shtunës

Written by on 06/03/2021

Për ditën e sotme Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ka konfirmuar 13 fluturime. Si gjithnjë TIA u bën thirrje pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës.

Air Albania' ndërpret fluturimet me Stambollin. Ja njoftimi që jep Aeroporti  i Tiranës

Stambolli, Beogradi, Dortmundi, Milano, Bergamo dhe Bolonja janë disa nga destinacionet kryesore ndërkohë që theksohet se lejohet të udhëtojnë vetëm qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit sipas vendeve pritëse./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist