Adria Airways me oferta dhe linja te reja nga Tirana

Written by on 20/04/2018

Kompania Adria Airways ka lajmeruar se fundmi disa linja te reja qe lidhin Tiranen me kryeqendrat europiane si Hamburg, Dyseldorf, Gjeneve, Bukuresht, Sofje, Manchester, Kiev, Dubrovnik dhe ishullin Brac ne Dalmaci.

Krahas ketyre linjave te reja, Adria njofton edhe disa oferta ne grup per 129 Euro vajtje – ardhje me bagazhe dhe taksa te perfshira ne linjat direkte drejt Ljubjanes.

Nderkohe qe per 189 euro mund te fluturoni direkt drejt Frankfurtit dhe Mynihut vajtje ardhje me taksa dhe bagazhe te perfshira ne cmim.

Me te njejtat facilitate ofrohen edhe paketa per studente dhe te moshuar te cilet mund te udhetojne vajtje ardhje drejt Ljubjanes dhe Frankfurtit per 148 Euro .

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist