Abu Dhabi mirëpret turistët nga këto vende, Shqipërinë e rendit të parën!

Written by on 07/09/2021

Abu Dhabi ka përditësuar listën e tij të gjelbër të vendeve dhe territoreve nga ku udhëtarët mund të hyjnë në emirate pa pasur nevojë të karantinohen pas mbërritjes, pavarësisht nga statusi i vaksinimit të tyre.

Në këtë listë e para është renditur Shqipëria dhe pas saj vjen Armenia, Australia, Belgjika, Bullgaria, Kanadaja, Kina, Kroacia, Greqia etj./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist