Zyrihu, qyteti më i shtrenjtë për të qendruar në Evropë!

Written by on 09/09/2021

Zyrihu është destinacioni më i shtrenjtë për qëndrime hotelesh në Evropë, sipas një sondazhi të fundit. Hulumtimet zbuluan se vizitorët duhet të paguajnë një çmim mesatar prej 113 eurosh në natë për dhomën dyshe më të lirë në dispozicion.

Sipas gjetjeve të sondazhit, Hamburgu doli si qyteti i dytë më i shtrenjtë evropian, me një çmim mesatar të dhomës prej 95 eurosh. Pjesë e listës për hotelet më të shtrenjta në Evropë janë Milano, Londra, Amsterdami, Parisi, Helsinki dhe Kopenhagen./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background