Zvicra pro tregjeve të Krishtlindjeve, por me një kusht!

Written by on 20/11/2021

Dekorimet e Krishtlindjeve shkëlqejnë kundër arkitekturës simpatike të qytetit të vjetër të Bazelit, duke e transformuar qytetin në Rhine në tregun më të madh të Krishtlindjeve në Zvicër. Tregjet do të hapen më 25 nëntor dhe do të mbyllen më 23 dhjetor.

Vizitorët mbi moshën 16 vjeç duhet të paraqesin një certifikatë të vlefshme vaksinimi zvicerane ose të BE-së./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist