Turet kulturore, Italia me e preferuara

Written by on 11/08/2018

 

Italia renditet ne krye te podiumit te destinacioneve me turet me te preferuara kulturore. Sipas studimit te fundit te Tripadvisor , Roma dhe Venecia jane dy qytetet ku turistet kane rezervuar deri me tani kete vit me shume ture kulturore. Pas Italise turet kulturore me te shumta jane zhvilluar ne France, Britani dhe Spanje.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist