Turbulenca në qiell të kthjellët për “Air Canada”!

Written by on 12/07/2019

Një avion i “Air Canada” është ndeshur me turbulenca të forta , në udhëtimin nga Sydney drejt Vancouver. Avioni është detyruar të devijojë dhe ka bërë një ulje emergjente në Hawai. Disa nga pasagjerët janë lënduar nga turbulencat, ndërkohë që autoritetet kanë deklaruar se turbulencat kanë ndodhur në qiell të kthjellët.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist