Tirana mes sugjerimeve per destinacionet me te mira te momentit ne “Daily Mail”

Written by on 10/09/2018

 

Gazeta e njohur britanike ”DailyMail” ka bere nje klasifikim te 10 vendeve me te mira per t’u vizituar duke marre per baze çmimet e arsyeshme te fluturimeve. Ne kete klasifikim perfshihet edhe Tirana, mes qyteteve, qe siç shprehet gazeta ”nuk i kishit menduar kurre”.”Kryeqyteti i Shqiperise eshte nje tjeter destinacion pushimesh, qe nuk iu kishte shkuar ndermend, per shpirtin e aventures”, shkruan gazeta. Tirana renditet ne vend te shtate te listes qe kryesohet nga Dole ne France ndjekur nga Kosice ne Sllovaki, Arhus ne Danimarke, Varshava ne Poloni, Rovaniemi ne Finlande, Lvivi ne Ukraine, Bari ne Itali, Burgas ne Bullgari dhe Izmiri ne Turqi.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist