Tirana çel zyrtarisht sezonin turistik për vitin 2021!

Written by on 12/06/2021

Kryeqyteti ka çelur zyrtarisht dje sezonin turistik për vitin 2021. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në eventin e hapjes së sezonit turistik, i ftoi të gjithë të konsiderojnë turizmin shqip. 

 

“Për sa kohë mbijetuam vjet, që ishte viti më i vështirë, jam i sigurt që do të shkëlqejmë sivjet, që është një vit më i mirë. Ndaj, ju lutem konsideroni turizmin shqip, shpenzimin shqip, konsumin shqip, vizitat shqip dhe një eksperiencë shqiptare fantastike kudo qoftë në rajon,” u shpreh Veliaj./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist