Më 15 korrik nisin fluturimet nga aeroporti “Flatrat e Veriut”/Kukës-Zyrih vetëm 12 euro bileta!

Written by on 12/06/2021

Aeroporti i Kukësit do të nisë fluturimet prej datës 15 korrik. Fillimisht do të jenë vetëm dy destinacione vajtje-ardhje, konkretisht me Zyrihun dhe Stambollin. Lajmin e ka konfirmuar kryeministri Rama i cili ndër të tjerash ka treguar edhe çmimet e biletave.

Bileta nga aeroporti i Kukësit drejt Stambollit apo Zyrihut mësohet se do të kushtojë vetëm 12 euro./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background