TIA konfirmon 8 fluturimet e kësaj të mërkure

Written by on 20/01/2021

Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza ka konfirmuar këtë të mërkurë 8 fluturime në destinacione të tilla si Stambolli, Bergamo, Vjena, Athina, Roma dhe Brukseli. Si gjithnjë, përpara çdo fluturimi pasagjerët duhet të kontaktojnë kompanitë ajrore dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës. Aktualisht lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit evropianë dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit, sipas vendeve pritese.


Current track

Title

Artist