“The Guardian”: UNUM Festival, ndër 20 festivalet më të mirë në Europë

Written by on 02/05/2019

Festivali UNUM qe do te zhvillohet ne Shengjin, eshte perfshire nga “The Guardian” mes 20 festivaleve më të mira muzikore për vitin 2019 në Europë. “DJ-të më të mirë, bregdeti ranor vazhdojnë të tërheqin turmat drejt Rivierës Shqiptare, këtë herë te Rana e Hedhun. Krahas muzikës, ka ushqim tradicional, punime artizanale, joga dhe volejboll në plazh”- shkruan prestigjozja britanike, duke ftuar turistët e huaj që të shijojnë këtë miksim të muzikës me natyrën e mikpritjen shqiptare.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist