Te gjithe ne Spanje! Po spanjollet ku shkojne me pushime?

Written by on 17/08/2018

 

Spanja mbetet destinacioni me i vizituar i kesaj vere nga turistet e huaj megjithate ne nje sezon udhetimesh edhe turistet spanjolle kane rezervuar pushimet e tyre, kete vit masivisht larg Spanjes. Sipas te dhenave te fundit te Preferente, turistet spanjolle kete vit kane synuar Mesdheun. Destinacionet me te rezervuara mbeten Turqia, Greqia dhe Egjipti. Keto vende jane zgjedhur per konkurrueshmerine ne cmime ne krahasim me Spanjen.

Tagged as

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist