Te gjithe gati per festivalin e balonave.

Written by on 09/04/2019

 Kete fundjave, ne France do te zhvillohet edicioni I 33 I festivalit me te madh te balonave. Nje numer I madh konkurrentesh dhe vizitoresh jane mbledhur ne plazhin Berk su Mer te Frances, ku do te mund te shihen balona me forma nga më të ndryshmet dhe me një larmishmëri ngjyrash. Gjate ketyre diteve pritet qe te ekspozohet gjithashtu edhe balona me e madhe ne bote qe eshte 150 metra e gjatë, me një punë te madhe logjistike e infrastrukturore.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist