Tajlanda lehtëson kufizimet e udhëtimit në prill

Written by on 23/03/2021

Tajlanda, një nga vendet e pakta që njihet për menaxhimin me sukses të pandemisë Covid,  hapi me kujdes kufijtë e saj në tetor 2020 dhe duke filluar nga prilli ajo do të relaksojë më tej kufizimet.

Thailand adds 80 Covid cases Monday

Sapo Qendrat Amerikane për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve të japin dritën jeshile për të rinisur udhëtimet ndërkombëtare, Tajlanda do të shpallë detaje të mëtejshme të masave mbrojtëse ndaj Covid-19./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist