Stambolli pergatitet per EMITT 20191

Written by on 14/01/2019

Stambolli pergatitet per EMITT 2019

Stambolli pergatitet te prese Panairin Nderkohmbetare te Turizmit te
Mesdheut Lindor. Edicioni i 23 i ketij panairi te rendesishem do te mbahet
midis datave 31 janar dhe 3 shkurt ne qendren e ekspozitave ne Tuyap. Ky
event mbetet nje nder me te rendesishmit nder vite per industrine turistike
inbound dhe outbound te Turqise. Pritet qe kete vit te kete nje numer rekord
pjesmarrjeje te kompanive turistike nderkombetare qe do te dergojne ne
Emitt 2019 mbi 5000 ekspozitore dhe rreth 50 mije vizitore.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist