Spanje, dyndje turistesh te huaj kete sezon!

Written by on 03/06/2018

Travelsupermarket thekson nje dyndje te turisteve europiane kete periudhe drejt Spanjes.

Sezoni veror e ka gjetur Spanjen dhe ishujt e saj nje perzgjedhje kryesore per planet e europianeve.

Britaniket zene vendin e pare te turisteve me te shumte ne numer gjate sezonit veror ne Spanje.

Destinacionet me te preferuara te ketij viti jane Majorca dhe Tenerife.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist