“Skyscanner”: Plazhet e Sarandës asgjë më pak se ato të Spanjës, Kroacisë dhe Qipros

Written by on 27/07/2018

“Skyscanner”: Plazhet e Sarandës asgjë më pak se ato të Spanjës, Kroacisë dhe Qipros

Një tjetër ëebsite udhëtimesh së fundmi i ka bërë jehonë vendeve më të bukura dhe më të pa eksploruara tyë vendit tonë. Portali skocez “Skyscanner” ka shkruar një artikull mbi plazhet e fshehura ku mund të arratiseni gjatë kësaj vere duke listuar dhe plazhin e Sarandës mes plazheve të bukura të Spanjës, Kroacisë dhe Qipros. Në artikull shkruhet se Saranda eshte shume favorite per cmimet e lira, po bëhet një destinacion i pëlqyer i turistëve të aventurës. Me të njëjtë shtrirje bregdetare si Kroacia dhe Greqia, me rërë të bardhë dhe ujërat e kthjellta, ajo mbetet një nga vendet më pak të vizituara në Europë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist