Sky Scanner sjell destinacionet me te preferuara per fundvit!

Written by on 18/12/2018

New York, Londra dhe Amsterdami jane renditur destinacionet me te preferuara te turisteve europiane per kalimin e vitit te ri. Sipas te dhenave te Sky Scanner keto jane edhe destinacionet me te rezervuara deri me tani. Turistet me te shumte qe do te udhetojne nga kontinenti europian do te jene italianet, gjermanet dhe anglezet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist