Shtohet numri i fluturimeve nga Aeroporti Nënë Tereza

Written by on 12/06/2021

Prej 1 korrikut linjat e njohura ajrore si Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS dhe Eurowings do të shtojnë më shumë fluturime nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Udhëtimet që do të dominojnë do të jenë ato drejt Mynihut, Vjenës, Zyrihut dhe Dusseldorfit.

Gjithsesi aktualisht lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit evropianë dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit, sipas vendeve pritëse./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist