Shtohet një destinacion i ri për fluturimet direkte me Tiranën

Written by on 01/06/2021

Një destinacion i ri do të shtohet në itinerarin e fluturimeve direkte me Tiranën. Bëhet fjalë për Riad, kryeqytetin dhe qendrën kryesore financiare të Arabisë Saudite.

 

Mësohet se prej datës 14 qershor do të fillojnë fluturimet direkte me Tiranën 3 herë në javë me kompaninë ajrore FlyNass./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background