Rikthehen lëkundjet e fuqishme në kryeqytet!

Written by on 17/11/2019

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë në orën 10.09. Sipas informacioneve të Institutit të Sizmiologjisë, lëkundjet kanë qenë 3.6 ballë me thellësi 10 kilometra , me epiqendër 16 kilometra në perëndim të Bulqizës dhe 23 kilometra nël verilindje të Tiranës. Deri tani nuk janë raportuar dëme materiale në afërsi të epiqendrës.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist