Rezulton se biletat nga Rinasi janë shtrenjtuar!

Written by on 17/06/2021

Kufizimet e pandemisë ndryshuan tërësisht tregun ajror në gjithë botën dhe në Shqipëri. Tashmë që rrugët po hapen, biletat nuk janë më aq të lira sa më parë, sidomos në muajt ku është kulmi i sezonit. Sipas një vëzhgimi nga Revista Monitor në gusht, për shkak të kërkesës së lartë çmimet janë më të shtrenjtat e gjithë vitit.

 

Konkretisht për të udhëtuar në Moskë me charter turistik, destinacioni më i ri në linjë direkte me Tiranën, 1 biletë vajtje-ardhje kushton mbi 600 euro./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background