Revista britanike pergatit nje reportazh per Shqiperine

Written by on 20/11/2018

Revista britanike pergatit nje reportazh per Shqiperine

Revista e njohur britanike Saga i ka kushtuar nje reportazh Shqiperise turistike si pjese e nje turi ballkanik qe ka bere kete vit gazetarja e kesaj reviste.  Ne shkrim vleresohet trashegimia historike, bukurite natyrore dhe kultura gastronomike e vendit tone. Reportazhi i Saga thekson se  zonat arkeologjike te harruara, fshatera, plazhet dhe malet e Shqiperise mund te rivalizojne pjesen tjeter te Ballkanit.Vec disa prej destinacioneve me te mira turistike te vendit ne shkrim permendet edhe mikpritja si nje nder cilesite me te mira te Shqiperise.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist