Resorti luksoz vjen me risi këtë sezon turistik!

Written by on 03/05/2019

Në PREMIUM BEACH HOTEL , workshop-i i Vas tour duket se po ecën në hapa të sigurtë. Promovimet më më rëndësi kanë mahnitur të pranishmit por edhe rezervimet duket se do të kënë premisa të larta këtë vit. “Rixos Premium Tekirova”, me përfsaqësuese drejtoreshën e shitjeve znj Derya Tunckiran ka patur një lidhje të drejtpërdrejtë me Radio Travel. Ajo ka thënë midis të tjerash ,se në Workshop kanë prezantuar ofertat me te mira  të vitit. Aktivitetet për fëmijë , klubet e futbollit, dita Olimpike, festivale të ndryshme do të jenë pjesë e aktiviteteve argetuese te hotelit edhe për këtë vit. Vihet re gjithashtu se rezervimet nga pushuesit shqiptarë  kanë qenë më të larta këtë vit dhe ne jemi te lumtur per kete.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist