Vas Travel Workshop, mbyllet me një mbrëmje gala plot surpriza

Written by on 03/05/2019


Kordinatorja e eventit më të rëndësishëm turistik “Vas Travel Workshop”, Znjsh.Ina Cenolli, pohoi për Radio Travel se ky aktivitet i ka  kaluar të gjitha pritshmëritë!

Në një lidhje të drejtpërdrejtë me Radio Travel, ajo u shpreh se Workshopi ka bërë bashkë ekspozues nga vende te ndryshme të botës dhe një numër të madh agjencish shqiptare të interesuara për produktin e tyre. Edhe  gjatë orëve të pasdrekës, Znjsh. Cenolli u shpreh se ka pasur një numër të konsiderueshëm të agjencive shqiptare të interesuara për të qenë pjesë e këtij eventi deri në orën 18:00. Ndërkohë mbrëmja gala e planifikuar në orën 20:00, rezervon surpriza të vecanta për të gjithë pjesëmarrësit e Vas Travel Workshop-  perfundoi , Znjsh. Ina Cenolli nga Vas Tour Operator.

Image may contain: 5 people, indoor

Image may contain: 1 person, crowd

 

Image may contain: one or more people, crowd and indoor

 

Image may contain: 2 people, people standing


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist