Porto Riko “lëshon” kufizimet ndërsa udhëtarët rikthehen

Written by on 10/06/2021

Porto Riko po lehtëson kufizimet e COVID-19 ndërsa udhëtarët rikthehen në ishull. Së fundmi Porto Riko hoqi kërkesat e testimit për udhëtarët plotësisht të vaksinuar amerikanë, duke synuar të rrisë fluksin e turistëve në ishullin e Karaibeve.

Aktualisht po zvogëlon kufizimet  lokale, duke dhënë më shumë liri për të vizituar restorantet, baret dhe atraksione të tjera në vend./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist