Parisi pergatitet te cele plazhin prane Senes!

Written by on 19/06/2018

Qyteti i Parisit po pergatitet kete muaj per te hapur sezonin e pervitshem te plazhit qytetas pergjate lumit te Senes, si per turistet ashtu dhe per banoret e zones qe te mund te shijojne pak nga freskia ne bregun e lumit. Plazhi eshte kompletuar me peme palme, shezlone dhe çadra ne nje hapesire prej tre kilometrash ne zemer te Parisit. I ashtquajturi “Plazhi i Parisit” ofron dhe aktivitete per femijet dhe vjen si nje menyre alternative per te gjithe ata qe kan zgjedhur te kalojne pushimet verore ne qytet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist