‘’No time to die’’- Një tjetër sukses i James Bond që pushton kinematë botërore.

Written by on 04/10/2021

Duket se pas emrit të James Bond ka gjithmonë sukses kinematografik. Filmi më i fundit James Bond i Daniel Craig, “No Time To Die”, ka arritur të marrë 4.5-5 milionë paund  në ditën e parë të paraqitjes nëpër kinematë e Britanisë së Madhe dhe Irlandës, kanë bërë të ditur producentët. Shfaqja e premierës së filmit ishte shtyrë disa herë për shkak të pandemisë me COVID-19. Të dhënat tregojnë se shitjet janë 13% më të larta se për “Spectre” të vitit 2015 dhe 26% për “Skyfall” të vitit 2012, ka bërë të ditur Universal Pictures.

Sipas Universal, filmi “No Time To Die”, është shfaqur në 772 kinema të Britanisë së Madhe dhe Irlandës./radiotravel.al 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist