Nisin më 15 korrik fluturimet e para nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit

Written by on 28/06/2021

Fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit do të nisin më 15 korrik. Mësohet se destinacionet e para do të jenë drejt Zyrihut dhe Stambollit. Çmimet e biletave të udhëtimit do të jenë loëcost dhe për këtë arsye ka pasur një fluks prenotimesh nga qytetarë vendas, por edhe nga Kosova e Maqedonia e Veriut.

Nga muaji gusht dhe shtator aeroporti “Zayed, Flatrat e Veriut” do të mundësojë fluturime edhe nëpër destinacione të tjera./radiotravel.al 


Current track

Title

Artist

Background