Nisin aplikimet per projektin “Smile Albania”!

Written by on 31/05/2018

Ministria e Turizmit dhe Mjedisit njofton se nisen aplikimet ne kuader te projektit “Smile Albania”. Mbi 1000 te rinj pritet te punesohen kete sezon veror prane zyrave te administratave te zonave te mbrojtura, per te informuar turistet e huaj qe vizitojne vendin tone. Te gjithe te rinjte mbi moshen 18 vjec mund te behen pjese e projektit duke apliuar prane zyrave postare te 12 Administratave te zonave te mbrojtura. Kjo eshte nje menyre e re e propozuar nga autoritetet e turizmit per promovimin e imazhit te Shqiperise ne syrin e turisteve te huaj.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist