Nisi panairi IMTM ne Tel Aviv

Written by on 12/02/2019

Nisi panairi IMTM ne Tel Aviv
Nisi sot ne Tel Aviv te Izraelit Panairi Nderkombetar i Turizmit Mesdhetar. Eventi eshte
me i rendesishmi i industrise turistike per Mesdheun Lindor kryesisht por edhe per
rajonin ne pergjithesi me pjesmarrje te konsiderueshme nga vende te ndryshme ne Europe
e me tej. Ne kete edicion te 25 te eventit operatoret turistik nga dhjetra vende
prezantojne produktet e tyre perpara bleresve , turisteve dhe biznesit te huaj. Panairi i Tel
Avivit eshte mundesia unike e pjesmarresve te prezantojne me te miren e turizmit
incoming, outgoing, turizmit te brendshem per sezonin veror e me tej dukeqenese
Mesdheu mbetet rajoni me i vizituar ne bote nga turistet.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist