Nis ne Bukuresht Panairi Nderkombetar i Turizmit !

Written by on 15/11/2018

Ne Bukuresht ka nisur panairi i turizmit rumun qe mbahet si cdo vit  me pjesmarrjen e nje numri te madh kompanish dhe operatoresh turistik nga vende te ndryshme te Ballkanit dhe Europes, duke e kthyer ne nje prej eventeve me te rendesishme te turizmit ne Rumani. Panairi eshte nje mundesi per tu njohur me produktin me te mire turistik rumun sidomos ne strukturat e hotelerise nderkohe qe perben edhe nje mundesi bashkepunimi mes biznesve te ndryshme pjesmarrese. Ky event do te vijoje deri ne date 18 nentor.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist