Nis Holiday World 2019 ne Prage

Written by on 21/02/2019

Nis Holiday World 2019 ne Prage

Ka nisur ne Prage eventi kryesor i industrise se turizmit te Europes Qendrore, panairi i turizmit Holiday World 2019. Panairi vjen ne edicionin e tij te 28 dhe mbahet ne qendren e ekspozitave te Prages. Kompanive pjesmarrese nga vende te ndryshme te botes u jepet mundesia e takimeve B2B si dhe lidhja e marreveshjeve me partnere te tyre nderkohe qe panairi sherben edhe per te prezantuar produktin turistik me te mire te Europes Qendrore per kete vit. Praga shpreson te kete dhe nje perqindje me te madhe te turisteve kete sezon ne krahasim me vitin e kaluar duke qene nje prej destinacioneve me te preferuara turistike te tureve kulturore


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist